Postaw na pełną i rzetelną wiedzę na temat żółci, pęcherzyka żółciowego i wątroby od ekspertki w tym temacie.

Otrzymaj konkretne narzędzia do dbania o swoją żółć i pęcherzyk żółciowy, jak i cały układ trawienny.

Wprowadź pozytywne zmiany w swoim stylu życia, które przyczynią się do poprawy funkcjonowania tych organów.

Zrozum funkcjonowanie swojego układu trawiennego, a zwłaszcza pracy pęcherzyka żółciowego i żółci.

✅ E-book, który stworzyłam, to oparty na badaniach oraz doświadczeniu, kompletny poradnik, który krok po kroku poprowadzi Cię do zrozumienia funkcjonowania układu trawiennnego i zadbania o swoją żółć i pęcherzyk żółciowy.

✅ Nauczę Cię, jak poprawić Twoją dietę i styl życia, tak, aby zadbać o zdrowie pęcherzyka żółciowego, wątroby i przy okazji innych narządów, jak żołądka i jelit.

✅ E-book zawiera cenne informacje na temat chorób i zaburzeń żółci czy pęcherzyka żółciowego oraz tego, co z nim związane (np. refluks żółciowy, zapalenie żółciowe żołądka) oraz przykładowe przepisy lekkostrawne!

Marzena-Kawka-Holistyczne-podejscie-do-zolci-i-pecherzyka

Możesz czuć się dobrze, możesz pozbyć się trudności w trawieniu, możesz w końcu pozbyć się uczucia dyskomfortu, zmęczenia, strachu i braku energii! 

Więc jeżeli:

Cierpisz z powodu bólów brzucha, mdłości, wzdęć, odbijania, refluksu czy nieregularnych wypróżnień,

Próbujesz różnych rzeczy, chodzisz od lekarza do lekarza, ale nadal dokuczają Ci dolegliwości trawienne,

Masz zdiagnozowane problemy z żółcią, pęcherzykiem żółciowym czy refluksem żółciowym z zapaleniem żołądka (lub bez) albo podejrzewasz ich zaburzenie,

Czekasz na zabieg wycięcia pęcherzyka lub jesteś już po jego usunięciu,

Dokuczają Ci zaburzenia hormonalne i czujesz, że jest to związane z układem trawiennym,

I chcesz dowiedzieć się jak praktycznie sobie z tym poradzić i ulżyć w dolegliwościach?

To jesteś w dobrym miejscu!

Przygotowałam kompleksowy przewodnik, żeby zwrócić uwagę na rolę żółci i pęcherzyka żółciowego w trawieniu i problemach trawiennych, ale nie tylko!

Poznaj mój najnowszy e-book:

"Holistyczne podejście do żółci i pęcherzyka - czyli jak pomóc sobie w dolegliwościach trawiennych?"

Poruszam w nim również tematy wątroby, problemów hormonalnych, ciąży, problemów z gospodarką glukozowo-insulinową i wyjaśniam, jaki ma to związek z samą żółcią i pęcherzykiem. Czyli tak naprawdę ten e-book to nie tylko informacje o samej żółci i pęcherzyku, ale też o wszystkim, co jest z tym tematem powiązane.

Dzięki temu e-bookowi:

Zdobędziesz pełną wiedzę na temat żółci i pęcherzyka żółciowego

E-book dostarczy Ci pełną i rzetelną wiedzę na temat żółci i pęcherzyka żółciowego. Dzięki jasno przedstawionym informacjom i przystępnemu językowi, łatwo przyswoisz kluczowe pojęcia i zrozumiesz jak ważne są dla Twojego zdrowia. Nie tylko poznasz funkcje tych elementów, ale także dowiesz się, jak dbać o ich zdrowie i jak rozpoznawać ewentualne problemy.

Dostaniesz praktyczne wskazówki i zalecenia

Ta pozycja nie ogranicza się jedynie do teorii. Dzięki praktycznym wskazówkom, zaleceniom dotyczącym diety, suplementacji i innych działaniach, otrzymasz konkretne narzędzia do dbania o swoją żółć i pęcherzyk żółciowy, jak i wątrobę czy żołądek. Będziesz w stanie wprowadzić pozytywne zmiany w swoim stylu życia, które przyczynią się do poprawy funkcjonowania tych narządów, jak i całego układu trawiennego.

Otrzymasz wsparcie dla Twojego zdrowia i samopoczucia

Moim celem nie było tylko dostarczenie Ci wiedzy, ale również zapewnienie wsparcia dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Dzięki informacjom zawartym w e-booku, będziesz w stanie podejmować świadome decyzje dotyczące Twojego zdrowia, a także będziesz wiedział/a czy i kiedy skonsultować się z lekarzem. Odkryjesz, jak w pełni cieszyć się życiem, mając świadomość, że dbasz o zdrowie swojego pęcherzyka żółciowego, jak i całego układu trawiennego.

Wzbogacisz się o zbiór pysznych i wspierających, pracę układu trawiennego, przepisów

Do e-booka jest dołączony dodatkowy materiał ze zbiorem przepisów, które będą dla Ciebie nieocenionym wsparciem w utrzymaniu zdrowej diety. Przepisy starannie dobrałam tak, aby dostarczyć Twojemu układowi trawiennemu składników odżywczych, które pomogą mu pracować w optymalny sposób, jak i pomogą w dolegliwościach trawiennych. Każdy przepis jest opatrzony zdjęciem, wyliczeniem makroskładników i kalorii, co pozwoli Ci świadomie zadbać o swoją odżywczą dietę. Do każdego przepisu podane są też praktyczne wskazówki, jak jeszcze lepiej dopasować do siebie i jak rozszerzać dietę, jeśli chwilowo musisz uważać z tłuszczem i surowością.

Poznaj spis treści e-booka:

Rozdział I:
Zapomniany element układu trawiennego – czyli wszystko, co musisz wiedzieć o żółci i pęcherzyku żółciowym

W I rozdziale dokładnie przedstawię temat żółci i wspomnę również o wątrobie.  Przypatrzmy się pęcherzykowi żółciowemu – jak jest zbudowany, jaka jest jego rola i jak pracuje.

Rozdział II:
Wątroba. Najważniejsze informacje, które trzeba znać, aby utrzymać żółć i pęcherzyk w zdrowiu.

W tej sekcji skupimy się na wątrobie – organie, który odgrywa kluczową rolę w produkcji żółci. Przedstawię Ci jak wspomóc jego pracę i procesy detoksykacyjne.

Rozdział III:
Choroby pęcherzyka żółciowego. Skąd się biorą, jakie dają objawy i jak szukać przyczyny?

Czasami pęcherzyk żółciowy może stwarzać pewne problemy. W tej sekcji omówimy różne choroby, które mogą dotyczyć pęcherzyka żółciowego. Dowiesz się, jakie są typowe objawy tych chorób i jak skutecznie szukać ich przyczyn. Będziesz lepiej przygotowany/a na ewentualne trudności i będziesz mógł/mogła podjąć odpowiednie kroki w celu poprawy zdrowia. A przede wszystkim będziesz wiedzieć co robić, aby w końcu pomóc sobie w dolegliwościach trawiennych.

Rozdział IV:
Współistniejące zaburzenia i/lub przyczyny problemów z żółcią czy pęcherzykiem, o których mało się mówi.

Często problemy z żółcią i pęcherzykiem żółciowym mogą być związane z innymi zaburzeniami lub czynnikami, o których rzadko się mówi. Dowiesz się, jakie to mogą być przyczyny czy konsekwencje. Mowa m.in o refluksie żółciowym z zapaleniem żołądka i jak sobie z nim radzić oraz o zaburzeniach hormonalnych czy glukozowo-insulinowych. Zobaczysz również jak radzić sobie z problemami z żółcią czy pęcherzykiem, będąc w ciąży.

Rozdział V:
Działania, suplementacja, styl życia – czyli jak postępować w zaburzeniach żółci i pęcherzyka

To praktyczny przewodnik, który podpowie Ci, jak zadbać o swoją żółć i pęcherzyk żółciowy, jak i cały układ trawienny, w codziennym życiu. Poznasz też inne metody leczenia pęcherzyka, niż jego wycięcie, które nie zawsze jest konieczne. A jeśli zabieg będzie potrzebny lub jesteś po wycięciu pęcherzyka, również otrzymasz cenne wskazówki i porady jak postępować, aby problem się nie nasilał i nie nawracał. 

Stworzysz solidne fundamenty zdrowia dla swojego pęcherzyka żółciowego i żółci, ucząc się jak prawidłowo powinny funkcjonować te narządy.
Poznasz odpowiednie praktyki, które przyniosą ulgę i wsparcie Twojemu organizmowi.

Zapomnij o męczącym przeszukiwaniu Internetu w poszukiwaniu wiarygodnych informacji na temat żółci i pęcherzyka żółciowego. E-book jest jak skarbnica wiedzy, gdzie zgromadziłam ogromną ilość informacji zgodnych z najnowszymi wynikami badań czy z moim doświadczeniem i praktyką, która działa u pacjentów.

Wszystkie te informacje są podane w przystępny sposób, zrozumiały dla każdego, bez zbędnych medycznych żargonów. Zrozumiesz swoje wyniki badań i będziesz w stanie określić, czy Twoje objawy wymagają diagnozy lekarskiej. W tej pozycji otrzymasz kompleksowe informacje, które pomogą Ci zrozumieć swoje ciało.

To tak jakbym podała Ci te informacje na tacy! Zaoszczędzisz czas i unikniesz stresu związanego z poszukiwaniem odpowiednich źródeł informacji, które często potrafią być sprzeczne ze sobą. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. Teraz możesz skupić się na zrozumieniu swojego organizmu i podejmowaniu odpowiednich działań, które wpłyną pozytywnie na zdrowie Twojej żółci i pęcherzyka żółciowego.

W ebooku nie narzucam, nie każę, a przedstawiam różne możliwości, które DZIAŁAJĄ – bo koniec końców ostateczna decyzja powinna należeć do Ciebie, a ja chętnie Cię w niej wesprę i pokażę co robić dalej!

Twój spokój i dobre samopoczucie są dla mnie priorytetem!

Jak wygląda e-book w środku?

W e-booku znajdziesz autorskie tabele i schematy porządkujące wiedzę, które pomogą Ci w przejrzysty sposób przyswoić istotne informacje.

Strony z zaleceniami – jakby podanymi na tacy. Będziesz mieć dostęp do gotowych planów suplementacyjnych, które pomogą Ci uzupełnić braki i wesprzeć zdrowie swojej wątroby, pęcherzyka żółciowego i żółci.
(na zdjęciu przykładowa strona z e-booka dotycząca zestawów suplementacyjnych …)

 E-book to nie tylko zbiór cennych treści, ale przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości informacji. Chcę dostarczyć Ci kompletną, rzetelną i aktualną wiedzę na temat żółci i pęcherzyka żółciowego.

Dodatkowo, zależy mi na Twoim komforcie i wygodzie podczas korzystania z e-booka. Dlatego zadbałam o czytelny układ stron, który ułatwi Ci nawigację i odnalezienie potrzebnych informacji.

Dodatkowe wyróżnienia, takie jak pogrubienia, wyliczenia, grafiki czy cytaty, będą używane w celu wyróżnienia istotnych treści i ułatwienia Ci szybkiego zrozumienia kluczowych kwestii. Dzięki nim otrzymasz klarowny przekaz i łatwiej zapamiętasz najważniejsze informacje.

10 pysznych przepisów lekkostrawnych: wytrawnych i słodkich. Będziesz mogła/mógł cieszyć się pożywnym i wspierającym pracę pęcherzyka żółciowego jedzeniem, korzystając z moich sprawdzonych przepisów.

E-book to kompletny pakiet wiedzy i praktycznych materiałów, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał zdrowia swojego pęcherzyka żółciowego i nie tylko. Nie musisz szukać dodatkowych informacji ani przepisów - wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu.

Ile kosztuje e-book?

🚀

Tylko teraz masz wyjątkową okazję do zakupu e-booka w atrakcyjnej cenie, dostępnej wyłącznie w czasie jego premiery, która trwa do 28.06.2023 r.
Nie tylko otrzymasz kompleksową wiedzę na temat zdrowia pęcherzyka żółciowego i żółci oraz innych organów, ale także zaoszczędzisz, korzystając z rabatu tylko dla wczesnych nabywców.

E-book "Holistyczne podejście do żółci i pęcherzyka - czyli jak pomóc sobie w dolegliwościach trawiennych?"​

cena regularna: 149 zł (po premierze)

cena premierowa: 129 zł (w czasie premiery)

cena tylko w przedsprzedaży:

cena tylko w czasie premiery:

99 zł

W promocji Urodzinowej
do 17 marca e-booka kupisz za:

149 zł

119 zł

najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119 zł

💎 150 merytorycznych, wartościowych stron
💎 5 rozdziałów pełnych wiedzy
💎 praktyczne wskazówki i zalecenia
💎 gotowe plany suplementacyjne 
💎 zbiór 10 pysznych i wspierających pracę pęcherzyka czy układu trawiennego przepisów

E-book "Holistyczne podejście do żółci i pęcherzyka - czyli jak pomóc sobie w dolegliwościach trawiennych?"​

cena regularna: 149 zł (po premierze)

cena premierowa: 129 zł (w czasie premiery)

cena tylko w przedsprzedaży:

cena tylko w czasie premiery:

99 zł

149 zł

💎 150 merytorycznych, wartościowych stron
💎 5 rozdziałów pełnych wiedzy
💎 praktyczne wskazówki i zalecenia
💎 gotowe plany suplementacyjne 
💎 zbiór 10 pysznych i wspierających pracę pęcherzyka czy układu trawiennego przepisów

Premierowa cena e-booka kończy się za:

Do końca zostało:

Zobacz opinie o e-booku:

Dlaczego można mi zaufać?

Nazywam się Marzena Kawka

Jestem magistrem dietetyki klinicznej i specjalistką w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych. Od 3 lat zajmuję się problemami trawiennymi i pomagam znaleźć ich przyczynę i skutecznie sobie z nimi poradzić!

Pokazuję w sieci, jak ważna jest mikrobiota w kontekście naszego zdrowia i dzielę się praktycznymi wskazówkami przy problemach żołądkowo-jelitowych. Jestem również autorką jadłospisów lekkostrawnych i przeciwzapalnych oraz przewodników po leczeniu pasożytów i przerostu grzybiczego jak i kursu o żołądku.

Współpracuję również z pacjentami w gabinecie online, gdzie wspólnie pracujemy nad wyjściem z błędnego koła zaburzeń żołądkowo-jelitowych i czasem również i hormonalnych, przywracając równowagę w mikrobiocie, czyli również i w całym organizmie.

W mojej pracy przede wszystkim kieruję się empatią i zrozumieniem, bo człowiek jest tylko człowiekiem, a nie maszyną do wykonywania zadań. Mocno stawiam na elastyczność, nie kieruję się sztucznymi schematami, dla mnie nic nie jest czarno-białe.

I przede wszystkim nieustannie się szkolę i edukuję. Co najważniejsze nie tylko od polskich autorów, ale również i zagranicznych, bo dla mnie najważniejsze mieć otwartą głowę i poznawać nowe perspektywy. Badania naukowe to jedno, a człowiek to drugie.

Sprawdź, jakie opinie otrzymałam od kursantów

Co mówią pacjenci o współpracy ze mną?

Opinia o współpracy Marzena Kawka

Sprawdź, opinie o mnie i mojej pracy:

Opinia o warsztatach Dietetyczna Kawka "Znajdź przyczynę i wylecz swoje SIBO/IBS!"​ Marzena Kawka
Opinia o współpracy Marzena Kawka
0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty :(Powróć do sklepu
    Scroll to Top