Cierpisz na dolegliwości związane z pęcherzykiem żółciowym lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?
Potrzebujesz najbardziej aktualnej i sprawdzonej wiedzy od specjalistki?
JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU!
Zapisz się na listę oczekujących na:
e-booka o żółci i pęcherzyku żółciowym
i zdobądź go w najbardziej atrakcyjnej cenie EVER!
Będąc na liście, możesz liczyć na naprawdę DUŻY RABAT! 🔥 A dodatkowo otrzymasz darmowy fragment e-booka i jeden z przepisów w prezencie!
🚀
Ten e-book to kompleksowy poradnik, który będzie zawierał cenne informacje na temat chorób i zaburzeń pęcherzyka żółciowego oraz tego, co z nim związane (np. refluks żółciowy, zapalenie żółciowe żołądka) oraz praktyczne porady dotyczące diety i stylu życia, które pomogą Ci zadbać o zdrowie m.in. tego narządu.
zapisz się tutaj:
DZIĘKUJĘ!
Obiecuję, że będę wysyłać same zdrowe newsy! A teraz sprawdź maila i 3-dniowy jadłospis ☺
Smacznego!
Kim jestem?
Nazywam się Marzena Kawka.
Jestem magistrem dietetyki klinicznej i specjalistką w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych. Od 4 lat zajmuję się problemami trawiennymi i pomagam znaleźć ich przyczynę i skutecznie sobie z nimi poradzić!
Pokazuję w sieci, jak ważna jest mikrobiota w kontekście naszego zdrowia i dzielę się praktycznymi wskazówkami przy problemach żołądkowo-jelitowych. Jestem również autorką jadłospisów lekkostrawnych i przeciwzapalnych oraz przewodników po leczeniu pasożytów i przerostu grzybiczego jak i kursu o żołądku.
Współpracuje również z pacjentami w gabinecie online, gdzie wspólnie pracujemy nad wyjściem z błędnego koła zaburzeń żołądkowo-jelitowych i czasem również i hormonalnych, przywracając równowagę w mikrobiocie, czyli również i w całym organizmie.
W mojej pracy przede wszystkim kieruję się empatią i zrozumieniem, bo człowiek jest tylko człowiekiem, a nie maszyną do wykonywania zadań. Mocno stawiam na elastyczność, nie kieruję się sztucznymi schematami, dla mnie nic nie jest czarno-białe.
I przede wszystkim nieustannie się szkolę i edukuję. Co najważniejsze nie tylko od polskich autorów, ale również i zagranicznych, bo dla mnie najważniejsze mieć otwartą głowę i poznawać nowe perspektywy. Badania naukowe to jedno, a człowiek to drugie.